Ubytovanie na Slovensku

 
Možnosti stravovania:

 • Vlastné stravovanie
 • Dostupná WiFi
  Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Hotel Danubia Gate, BA - hlavné mesto:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Hotel Danubia Gate, BA - hlavné mesto

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Hotel Danubia Gate, lokalita BA - hlavné mesto

  Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto
  Hotel Danubia Gate
  (Bratislava - okres Bratislava 1)
  Lokalita BA - hlavné mesto
  (Lokality v okolí - Malé Karpaty, Podunajsko, Podunajská rovina, Dolné Považie)
           
  Kapacita ubytovania: 53 lôžok • Vitajte na stránkach štýlového, moderne zariadeného business Hotela DANUBIA GATE ****. Hotel je situovaný v Starom meste Bratislavy a v bezprostrednej blízkosti historického centra (5 minút pešej chôdze) na Dunajskej ulici. Interiér hotela, izieb a rokovacích miestností sú zariadené v luxusnom, elegantnom štýle.

 • Moderný a elegantný interiér izieb so zaujímavo zvolenou kombináciou farieb, nábytku a doplnkov Vás zaujme už na prvý pohľad. Hotel ponúka k dispozícii 25 izieb, z toho:

  - 5 jednolôžkových izieb ŠTANDARD
  - 10 dvojlôžkových izieb ŠTANDARD
  - 5 dvojlôžkových izieb ŠTANDARD - oddelené postele
  - 4 dvojlôžkové izby DE LUXE s možnosťou prísteľky
  - 1 dvojlôžková izba DE LUXE pre imobilného hosťa

  Všetky izby sú klimatizované, nefajčiarske a s výbavou špičkových IT. Pre Vašu bezpečnosť sú vybavené požiarnym hlásičom.

  Možnosť pridania detskej postieľky na Vašu izbu je pre nás samozrejmosťou.

 • Štýlová, hotelová reštaurácia s kaviarňou vo veľmi príjemnom, netradične riešenom, klimatizovanom prostredí. Výber z jedál medzinárodnej a slovenskej gastronómie, v kombinácii s ponukou tuzemských i zahraničných vín Vám zabezpečí dokonalú symbiózu chutí. Prvotriedny servis jedál a nápojov a rozmanitý výber kulinárskych špecialít šéfkuchára Jozefa Haršanyho je zárukou výnimočného gurmánskeho zážitku.

  Reštaurácia s kaviarňou je zaujímavo dispozične riešená do dvoch priestorov. Celková kapacita je 40 miest na sedenie, pričom je možné v prípade Vašich požiadaviek vytvoriť nerušenú uzatvorenú spoločnosť pre 20 hostí. Samozrejmosťou je Wifi pripojenie na internet a parkovanie zdarma.

 • Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto

   
  Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto

   
 • Hotel DANUBIA GATE **** Vám ponúka k dispozícii svoje dve rokovacie miestnosti, vhodné pre uskutočnenie menších prezentácií, školení, porád, či pracovných stretnutí. Tieto priestory sa nachádzajú na 6. poschodí hotela a sú plne separované od ubytovacej časti. Samozrejmosťou je ich komfortné vybavenie, klimatizácia, wifi internetové pripojenie, vybavenie audiovizuálnou technikou, technické zázemie a variabilita usadenia účastníkov.

 • Všetky priestory v interiéri hotela sú výhradne nefajčiarske. Pre Vašu bezpečnosť sú v celom hoteli hlásiče požiaru. Naši zamestnanci Vás radi budú informovať o vyhradených priestoroch na fajčenie.

 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Hotel Danubia Gate
   
  Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto

   
  Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto

   
  Ubytovanie Danubia Gate, BA - hlavné mesto

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.