Ubytovanie na Slovensku

 
V zariadení sa dohovoríte:

  Slovensky
  Anglicky
Možnosti športovania:
 • Krytý bazén
 • Tenis
 • Stolný tenis
 • Biliard
 • Turistické trasy
 • Dôležité vzdialenosti:

  Autobusová zastávka: 0,2km
  Vlaková stanica: 7km
  Potraviny: 0,1km
  Nákupné centrum: 0,1km
  Reštaurácia: 0km
  Parkovisko: 0km
  Typy ponúkaných izieb:

 • Jednolôžková
 • Dvojlôžková
 • Suite
 • Apartmán
 • Svadobný apartmán
 • Možnosti stravovania:

 • Raňajky
 • Zákaz zvierat
  Nefajčiarsky objekt
  Bezbariérový prístup
  Dostupná WiFi
  Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Hotel Majolika, BA - hlavné mesto:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Hotel Majolika, BA - hlavné mesto

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Hotel Majolika, lokalita BA - hlavné mesto

  Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto
  Hotel Majolika
  (Modra - okres Pezinok)
  Lokalita BA - hlavné mesto
  (Lokality v okolí - Malé Karpaty, Podunajsko, Podunajská rovina, Dolné Považie, Záhorie, Trnavsko)
                   
  Kapacita ubytovania: 27 lôžok • Hotel Majolika vznikol v priestoroch pamiatkovo chránenej budovy Starej keramiky, ktorej základom je hradobný systém z roku 1610. Nachádza sa v pokojnej časti Modry, v bezprostrednej blízkosti centra mesta s ľahkou dostupnosťou. Bezbariérový prístup a moderné technické vybavenie sú súčasťou kvality poskytovaných služieb. Je vhodný na ubytovanie počas pracovnej cesty alebo za účelom rodinnej dovolenky či poznávacím výletom.

 • Hotel ponúka komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách, suitách a apartmánoch s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené LCD televízormi s DVD, telefónom, bezplatným pripojením na internet.

 • Celková kapacita 27 izieb, 53 pevných lôžok, prístelky. 21 dvojlôžkových izieb, 2 suity, 3 apartmány (z toho 1 svadobný apartmán), 1 jednolôžková izba pre imobilných hostí.

 • V modernej hotelovej reštaurácii s výhľadom a vstupom na nádvorie hotela si nielen ubytovaní hostia vychutnajú svoje bohaté raňajky podávané formou švédskych stolov. Reštaurácia je miestom príjemného posedenia pri dobrom jedle, ale aj priestorom priam predurčeným na organizovanie pracovných obedov, večerí alebo rodinných osláv a svadieb s komplexnou ponukou stravovacích služieb. Svoj detský kútik si tu nájdu aj Vaše deti. V letných dňoch pocit pohodlia dotvára chladenie vzduchotechnikou. V priestoroch reštaurácie a nádvoria je bezdrôtové pripojenie na internet.

 • Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto

   
  Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto

   
 • Na usporiadanie školení, seminárov, kongresov, konferencií, obchodných stretnutí, firemných akcií sú Vám celoročne k dispozícii naše 2 kongresové sály s možnosťou vzájomného prepojenia s celkovým počtom miest 150. Usporiadanie sedenia ako aj kapacita závisia od požiadaviek. Priestory sú chladené, s moderným ekologickým technickým vybavením. Použitie školiacej techniky (premietacie plátno, flipchart a rečnícky pult) je súčasťou ceny prenájmu miestností. Počas školení Vám zabezpečíme občerstvenie, stravovacie služby a večerný program. Poskytnutie ubytovania v prípade viacdňových školení je samozrejmosťou. Priestory sú nefajčiarské, s vyhradeným miestom pre fajčiarov.

 • Súčasťou objektu sú parkovacie miesta chránené kamerovým systémom a podzemná garáž s možnosťou dobitia elektromobilu zadarmo. Pobyt spríjemní aj wellness s bazénom a saunami, požičovňa bicyklov na výlety po okolí a múzeum na výrobu keramiky s dobovými strojmi. Ubytovať sa je možné od 14,00 hod a odubytovať sa je potrebné do 10,00 hod. Priestory hotela sú nefajčiarské. Neakceptujeme prítomnosť zvierat.

 • Modra je známa predovšetkým ako posledné pôsobisko Ľudovíta Štúra. Posledné roky jeho života a okolnosti jeho tragickej smrti pripomína Pamätná izba Ľ. Štúra, ktorá je súčasťou Múzea Ľ. Štúra v tzv. Emreszovskom dome na námestí. Múzeum predstavuje mnohostrannú osobnosť a činnosť ź. Štúra, dokumentuje dejiny mesta Modra, keramiku, výtvarné dianie v meste.

 • Prírodné okolie Modry je zrejme najväčším lákadlom pre výletníkov. Nachádzajú sa tu dve najstaršie rekreačné oblasti Harmónia a Piesok. Prekrásna príroda s rozsiahlymi listnatými aj ihličnatými porastmi, množstvom vzácnych a chránených druhov rastlín a živočíchov spolu s turistickými chodníkmi slúžia celoročne návštevníkom túžiacim vymeniť mestské prostredie za prírodné, kde môžu regenerovať svoje sily. Zaujímavá geologická minulosť je zosobnená skalnými útvarmi ako sú Traja jazdci, Kamenná brána, Bartolomejské skalky, Tisové skaly alebo Medvedia skala. Azda najnavštevovanejšia je 20m vysoká turistická rozhľadňa na vrchu Veľká Homoľa. Neďaleko Modry nad osadou Píla sa v panoráme Malých Karpát pôsobivo vyníma masívna stavba hradu Červený Kameň. Hrad je dobre viditeľný najmä z väčších diaľok. Tento mohutný zachovalý hrad z 13. storočia so štyrmi nárožnými baštami sa pokladá za jeden z unikátov stredoeurópskeho staviteľstva. Je ukážkou renesancie fortifikačného staviteľstva na Slovensku. Z okolia je ešte zaujímavá jaskyňa Driny pri mestečku Smolenice, ktorá je jedinou sprístupnenou jaskyňou na západnom Slovensku.

 •  Cena
  izba/noc
  Dvojposteľová izba pre 1 osobu 73 EUR    
  Dvojposteľová izba pre 2 osoby 89 EUR    
  Jednoposteľová izba pre imobilných hostí 73 EUR    
  Suite izba 126 EUR    
  Apartmán 142 EUR    
  Svadobný apartmán 160 EUR    
  Príplatok za prístelku 33 EUR    
  Detská postieľka 10 EUR    
  Zľavy + Doplňujúce info
   
 • Cena je aj s raňajkami. Deti do 3 rokov – zdarma ubytovanie a raňajky bez nároku na základné lôžko. Dobitie elektromobilu pri parkovaní v garáži je zdarma.

 • Mestský ubytovací poplatok je 0,50 € osoba/ deň. Ubytovať sa je možné od 14,00 hod. a odubytovať sa je potrebné do 10,00 hod. V cene izby sú raňajky formou švédskych stolov, pripojenie na internet, parkovanie na vonkajších parkoviskách snímané kamerovým systémom s prepojením na TV do každej izby, vstup do hotelového bazéna s protiprúdom v čase od 6.00 do 10.00 hod. Apartmány a suity sú vybavené minibarom, ktorý je na požiadanie možné doplniť aj do inej izby. Priestory hotela sú nefajčiarske a neakceptujeme prítomnosť zvierat.
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Hotel Majolika
   
  Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto

   
  Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto   Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto

   
  Ubytovanie Majolika, BA - hlavné mesto

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.