Ubytovanie na Slovensku
Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

Ubytovanie na Slovensku

www.Ubytovanie-sr.sk

info@ubytovanie-sr.sk

Ubytovanie Penzión Prameň, lokalita Dolný Zemplín

Ubytovanie Prameň, Dolný Zemplín
Penzión Prameň
(Vinné - okres Michalovce)
Lokalita Dolný Zemplín
(Lokality v okolí - Horný Zemplín, Laborecká vrchovina, Slanské vrchy, Košice - mesto, Poloniny)
        
Kapacita ubytovania: 30 lôžok • Penzión Prameň sa nachádza pri brehu Vinianskeho jazera, 2 km od Zemplínskej šíravy, 10 km od okresného mesta Michalovce, 70 km od krajského mesta Košice. Interiér aj exteriér penziónu je ladený v prírodných farbách a materiáloch, čo navodzuje príjemnú, až rodinnú atmosféru. Súčasťou penziónu je reštaurácia, plážový bufet, altánok s ohniskom , detské ihrisko s pieskoviskom, vlastné parkovisko.

 • 3 apartmány - s obývacou izbou, spálňou, balkónom a výhľadom na Vinianske jazero, WC s vaňou alebo sprchou, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie). 7 izieb - 2, 3 alebo 4 posteľová izba, WC, sprcha, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie).

 • Reštaurácia Prameň je zariadená v poľovníckom štýle. Okrem klasických jedál sú na výber aj špeciality z diviny, rýb alebo držiek. Stravovanie podľa vlastného výberu z jedálneho lístka aj pre neubytovaných hostí. Čapujeme Radegast 10?, Pilsner Urquell, Originál Kofolu a ponúkame bohatý výber alko, nealko a teplých nápojov.


 •  
   
  Doplňujúce info
   
 • Pre získanie cien za ubytovanie použite kontaktný formulár.
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.