Ubytovanie na Slovensku
Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

Ubytovanie na Slovensku

www.Ubytovanie-sr.sk

info@ubytovanie-sr.sk

Ubytovanie Hotel Dobranská zátoka, lokalita Horný Zemplín

Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín
Hotel Dobranská zátoka
(Vranov nad Topľou - okres Vranov nad Topľou)
Lokalita Horný Zemplín
(Lokality v okolí - Dolný Zemplín, Slanské vrchy, Košice - mesto, Šariš, Laborecká vrchovina)
      
Kapacita ubytovania: 90 lôžok • Rekreačné zariadenie Dobranská zátoka leží v tichom prostredí bezprostredné na brehu jazera. Od vodnej hladiny ho delí sýtozelená trávnatá pláž. Ubytovacia kapacita zariadenia je 90 miest v dvoj a štvorlôžkových izbách, kde štandartnú výbavu vypĺňa umývadlo s teplou vodou a studenou vodou. Sociálne zariadenie a sprchy sú spoločne v dostatočnom množstve na požadovanú kapacitu.

 • Ubytovacia kapacita zariadenia je 90 miest v dvoj a štvorlôžkových izbách, kde štandartnú výbavu vypĺňa umývadlo s teplou vodou a studenou vodou. Sociálne zariadenie a sprchy sú spoločne v dostatočnom množstve na požadovanú kapacitu.

 • Strava je podávaná vo vkusne upravenej a priestrannej jedálni s kapacitou 100 miest. Stravovanie je jednotné. Je možné si objednať plnú penziu, polpenziu alebo detské porcie. Na príjemné posedenie a občerstvenie hosťom slúži denný bar, spojený s letnou terasou a výhľadom na jazero s kapacitou 100 miest, kde sa počas letných večerov usporadúvajú diskotéky.

 • Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín

   
  Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín

   
 • K dispozícii je množstvo spoločenských hier , TV, satelit, video, biliard stolný tenis futbal, šípky, ihrisko, telocvičňa s posilovaním a športovým náčiním (možnosť využitia na rekondičné pobyty pre - športové kluby, školy v prírode, folklórne súbory, detské folklórne skupiny - drevená odpružená podlaha), sauna, požičovňa horských bicyklov a vodných plavidiel. Večerný program si môžete spríjemniť posedením pri krytom kozube, alebo otvorenom ohnisku. V lete sú to predovšetkým dovolenkové pobyty a detské tábory. Mimo sezóny sú to rôzne školy v prírode, školenia, konferencie, prezentačné akcie, svadby, rodinné oslavy, plesy.

 • V zimnom období môžu naši hostia využívať 800 m dlhý lyžiarsky vlek a zamrznutú vodnú plochu celého jazera. S príjemnou lyžovačkou sú spojené už pravidelné oslavy SILVESTRA posledného dňa v roku a následného privítania Nového roku. V letných mesiacoch ponúkame: Detský Tábor KOLUMBUS. Najkrajšie táborové zážitky si deti z prázdnin odnášajú vďaka originálnemu, vzrušujucému programu a nezabudnuteľnej táborovej atmosfére.

  Vodná nádrž Domaša - jazero je dlhé 14 km, široké až 4 km s priemernou hĺbkou 25 m. Pri priemernej nadmorskej výške 156m nad morom a teploty od 22 stup. celzia. do 34 stup. celzia. sú vytvorené mimoriadne podmienky na kúpanie, vodné športy a rybolov. V modrozelenej vode s vinikajúcou samočistiacou schopnosťou sa darí asi 23 druhom rýb, najmä kaprovi, štuke, zubáčovi, sumcovi ... K príťažlivosti Domaše nemalou mierou prispieva aj celková scenérie okolo jej brehov, ktoré lemujú mäkké línie zátok a porastov. Bohaté lesy a rozkvitnuté lúky sú rajom pre hubárov, poľovníkov a milovníkov turistiky a cykloturistiky.

  - minerálne pramene Nová Kelča, Pavlovce, Bystré 15km
  - barokovo rokokový kostol s prvkami klasicizmu pochádzajúci z roku 1780 nachádzajúci sa pod úrovňou vody Novej Kelči 12 km
  - zrúcaniny župného hradu Čičva z 13 storočia 15 km
  - muzeálne expozície v kaštieli 17 storočia Hanušovce nad Topľou 19 km
  - Slánske vrchy opálové bane Dubník, Údolie obrov atď. 30km
  - gejzír Herľany európsky unikát 45km
  - historické cenné drevené kostoly v okresoch Stropkov a Svidník 55 km
  - múzeum moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach 60 km
  - národný park Poloniny 60 km
  - chránená krajinná oblasť Vihorlat a Morské oko 75 km
  - barokový kaštieľ so skanzenom karpatskej ľudovej architektúry v Humennom 40 km
  - historický zaujímavé kúpeľné mesto Bardejov, Bardejovské kúpele so skanzenom ľudovej architektúry 65 km
  - Národný park Slovenský raj, Národný park Slovenský kras, Vysoké Tatry 120 km
  - Pieninský národný park a kúpele Vyšné Ružbachy 100 km
  - mesta bohaté na historické a kultúrne pamiatky Prešov, Košice, Levoča, Kežmarok

 •  Cena
  Dvojlôžková izva
  (osoba/noc)
  Cena
  Trojlôžková izva
  (osoba/noc)
  Cena
  Štvorlôžková izva
  (osoba/noc)
  Celoročne 10 EUR 10 EUR 10 EUR  
  Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Hotel Dobranská zátoka
   
  Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín

   
  Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín   Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín

   
  Ubytovanie Dobranská zátoka, Horný Zemplín

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.