Ubytovanie na Slovensku

 
Typy ponúkaných izieb:

 • Dvojlôžková
 • Apartmán
 • Možnosti stravovania:

 • Raňajky
 • Polpenzia
 • Prístup na internet
  Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Penzión Hellene, Kúpele Piešťany:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Penzión Hellene, Kúpele Piešťany

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Penzión Hellene, lokalita Kúpele Piešťany

  Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany
  Penzión Hellene
  (Piešťany - okres Piešťany)
  Lokalita Kúpele Piešťany
  (Lokality v okolí - Dolné Považie, Stredné Považie, Záhorie, Trnavsko, Ponitrie)
         
  Kapacita ubytovania: 43 lôžok • Chceli by sme Vás pozvať do relaxačno-oddychového centra s hotelovým ubytovaním v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Penzión sa nachádza cca 500m od rekreačného strediska Sĺňava, v tesnej blizkosti športových areálov (zimný štadión, tenisové kurty, squash, bowling) a neďaleko cyklistickej dráhy a termálneho kúpaliska.

 • Izby sú situované do dvoch podlaží. Na prvom poschodí: apartmán, 15 dvojlôžkových izieb z toho 10 superior (dvojlôžková spojené lôžka) a 5 štandardných izieb (dvojlôžková delené postele). Prízemie: 4 izby štandardné (dvojlôžkové), 1 bezbariérová izba.

 • Vybavenie izieb: všetky izby su komfortne vybavené
  - vlastnou kúpeľňou, WC
  - minibarom
  - TV,SAT, rádiom
  - internetom

 • Jedlo si môžete vychutnať v reštaurácii pre 40 osôb. Alebo si môžete dopriať kávičku a dezert z domácej kuchyne v kaviarni pre 20 osôb. Na objednávku pre Vás pripravíme v letných mesiacoch špeciality na grile s príjemnou hudbou a posedením pri bazéne pre viac osôb.

 • Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany

   
  Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany

   
 • U nás si môžete odýchnuť aj zašportovať. Ako oddych Vám ponúkame:
  - pravá fínska sauna s parnými nárazmi
  - hydromasážna vaňa
  - suchý uhličitý kúpeľ
  - parafínové, rašelinové a sopečno pieskové zábaly
  - masáže

  Bez námahy a potu si u nás môžete zacvičiť na Slender life strojoch alebo s námahou a potom v posilovni. Slender life je 6 rekondičných strojov poháňaných elektromotorom. Cvičebná hodina nahradí 6 hodín tradičnej gymnastiky. Cvičenie je určené hlavne ženám (ale aj mužom) stredného a vyššieho veku.

  Klasická masáž: sa ordinuje po bazéne. Pri masáži hosť leží uvoľnene na masážnom lôžku a fyzioterapeut masíruje časť alebo celé telo. Masáž zlepšuje krvný obeh, prekrvenie svalov, zásobenie svalov kyslíkom a spevnenie väzivových puzdier. Napomáha tiež udržovaniu kondície a zvyšovaniu odolnosti organizmu.

  Perličkový kúpeľ: V kúpeli sedí klient pokojne. Teplota vody je 34 - 35 °C, trvanie kúpeľa 15 - 20 minút, nasleduje suchý zábal (20 minút). Kúpeľ silne prekrvuje pokožku, spomaľuje srdcovú činnosť, znižuje krvný tlak a zaťaženie srdcového svalu.

  Hydromasáž: Klient leži pokojne vo vode, ktorá mu premasíruje problematické miesta. Vodnou masážou dosiahneme prekrvenie a spevnenie svalov a zlepšenie kondície. Masáž trvá 15 - 20 min.

  Rašelinové zábaly: Rašelina je podávaná v polopriepustných, membránových igelitových vreckách, ktoré sú určené na jednorázové použitie. Priaznivo ovplyvňuje obnovu kožných buniek, pôsobí antibakteriálne a posilňuje imunitu. Svojím zložením zvyšuje prekrvenie, zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, zlepšuje hojenie ťažkých kožných ekzémov, zlepšuje stav pomarančovej pokožky.doba trvania je 15 - 20 minút.

  Parafínové zábaly: Používajú sa pri liečbe bolestivých poúrazových stavov a reumatických chorobách, pretože uvoľňujú stuhnuté svaly a vyvolávajú prekrvenie takých tkanív, ktoré sú citlivé na nedostatok kyslíka (kosti, chrupky, väzivá, šľachy, vnútorné cievne steny, očné šošovky, mozog, svalstvo). Využívame tú vlastnosť parafínu, že tuhne pri teplote 55°C a pritom odovzdáva značné množstvo tepla. Procedúra trvá 20 minút.

  Sauna s parnými nárazmi: Táto hypertermická procedúra so striedaním tepelných podnetov sa využíva na upevňovanie imunity a otužovanie organizmu. Trvá 20 - 25 minút.

  CO2 suchý uhličitý kúpeľ: Suchý kúpeľ v CO2, pri ktorom je klient zabalený do nepriepustného vreca, naplneného oxidom uhličitým.Používa sa pri chorobe srdca, urologické indikácie, blahodarnne pôsobí na osoby, ktoré pracujú v stresových povolaniach, pozitívne pôsobí v tehotenstve, u športovcov zvyšuje svalové prekrvenie a tým výkonnosť, skracuje pocit bolesti svalov a únavy.

  Vnútorný bazén s protiprúdom, posilňovňa, vonkajší bazén.

 •  Cena
  izba/noc
  (1 osoba)
  Cena
  izba/noc
  (2 osoby)
  Cena
  osoba/noc
  Dvojlôžková izba Štandard, Štandard+ 45 EUR 66 EUR   
  Dvojlôžková izba Apartmány Classic I a II 80 EUR 100 EUR   
  Dvojlôžková izba Apartmány Biznis a Family 120 EUR 140 EUR   
  Prístelka   15 EUR  
  Zľavy + Doplňujúce info
   
 • Pri pobyte od 3 do 5 nocí 10% zľava. Pri pobyte od 6 do 10 nocí 15% zľava. Pri pobyte nad 10 nocí 20% zľava. Dieťa do 6 rokov bez nárokov na lôžko a stravu: zadarmo. Pre ubytovaných hostí je vstup do bazénov zadarmo (neplatí pri akciových pobytoch).

 • Miestny poplatok za dospelú osobu a noc: 1,10 €.
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Penzión Hellene
   
  Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany

   
  Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany

   
  Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany   Ubytovanie Hellene, Kúpele Piešťany

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.