Ubytovanie na Slovensku

 
Typy ponúkaných izieb:

 • Apartmán
 • Celý objekt
 • Možnosti stravovania:

 • Vlastné stravovanie
 • Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Chata Liptovská Drevenica, Liptov:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Chata Liptovská Drevenica, Liptov

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Chata Liptovská Drevenica, lokalita Liptov

  Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov
  Chata Liptovská Drevenica
  (Liptovský Mikuláš - okres Liptovský Mikuláš)
  Lokalita Liptov
  (Lokality v okolí - Demänovská dolina, Nízke Tatry, Donovaly, Malá Fatra, Orava)
    
  Kapacita ubytovania: 12 lôžok • Užite si dovolenku (PRIVÍTACÍ DRINK ZDARMA) v novej drevenici apartmánového typu, ktorá sa nachádza priamo v srdci Liptova v peknom a tichom prostredí v smere na Demänovskú Dolinu. Má vynikajúcu až strategickú polohu, keďže leží medzi dvoma najväčšími a najlepšími atrakciami Liptova a to lyžiarskym strediskom JASNÁ Nízke Tatry (8 km) a Aquaparkom TATRALANDIA (6 km). Drevenica je celoročne obývateľná a hosťom poskytuje maximálne pohodlie pri zachovaní pôvodnej atmosféry typickej liptovskej chalupy. Posedenie v obývacej časti apartmánu pri praskajúcom ohni, keď je vonku hlboko pod bodom mrazu a padá sneh, letná grilovačka v záhrade chalupy s tradičným dreveným záhradným nábytkom, alebo kúpanie sa v drevenom sude - kadi, pod hviezdnym nebom v každom ročnom období určite zanechá vo Vás neopakovatežné zážitky.

 • Ponúkame Vám ubytovanie v dvoch štýlových (dvojpodlažných) apartmánoch, ktoré sú postavené podľa vzoru tradičných slovenských dreveníc z prírodných materiálov. Každý apartmán má 2 spálne. Pekné apartmány (voňajúce drevom) zariadené so zmyslom pre detail majú neodolateľnú atmosféru rodinnej pohody a vytrhnú Vás z každodenného stresu. U nás zabudnete na všetky svoje starosti, zrelaxujete v príjemnom prostredí Nízkych Tatier a načerpáte silu do ďalších všedných dní. Sme presvedčení, že pobytom v našej chalúpke budú očarené aj Vaše deti. Ak si chcete trošku oddýchnuť od Vašich najmenších máme pre nich pripravenú samostatnú detskú herňu (detský kútik) plnú hračiek. Pokiaľ by ste chceli stráviť romantický večer vo dvojici ponúkame Vám službu stráženie Vašich ratolestí.

 • Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov

   
  Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov

   
 • Drevená kúpacia kaďa - po celodennej túre, alebo náročnej lyžovačke Vám najlepšie padne teplý kúpeľ. V každom ročnom období je Vám k dispozícii naša tradičná drevená kaďa, v ktorej môžete relaxovať aj keď teploty vonku klesnú hlboko pod bod mrazu. Teplota vody v zimných mesiacoch je pripravená na 38 st. C. V lete je to zase príjemné osvieženie. Vo dne i v noci pod hviezdnou oblohou na strávenie romantických chvíľ, ako aj pre rodiny s deťmi, ktoré chcú stráviť spoločné chvíle odpočinku. Kúpací sud sa do Európy rozžšírila z Kanady pred niekoľkými rokmi a je vhodná pre všetky vekové ategórie. Kaďa má priemer 180 cm a výšku 120 cm. Vo vnútri kade sa nachádzajú lavičky na sedenie. Maximálna kapacita kade počas jedného kúpania je 6 osôb.

 •  Cena
  apartmán/noc
  20.04. - 31.05. 55 EUR    
  01.06. - 25.06. 60 EUR    
  26.06. - 31.08. 65 EUR    
  01.09. - 15.09. 60 EUR    
  16.09. - 22.11. 55 EUR    
  23.11. - 06.12. 50 EUR    
  07.12. - 18.12. 55 EUR    
  19.12. - 25.12. 70 EUR    
  26.12. - 03.01. 125 EUR    
  Zľavy + Doplňujúce info
   
 • Dieťa do 3 rokov (ako 6 osoba v apartmáne, alebo 12 osoba v drevenici) zadarmo. Deti do 12 rokov na prístelke platia len 7 €/noc. Juniori od 12 do 15 rokov na prístelke len 8 €/noc. Pre stálych klientov zľava dohodou.

 • Dospelá osoba na prístelke len 9,- €/noc v celej sezóne. V každom apartmáne je možnosť jednej prístelky. Prístelka je pevné lôžko. Pri pobyte kratšom ako 2 noci príplatok 10%. Výška kaucie 100 €/apartmán (platí sa pri nástupe na pobyt a je vrátená pri odchode klienta pokiaľ je apartmán odovzdaný v nepoškodenom stave).
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Chata Liptovská Drevenica
   
  Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov

   
  Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov   Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov

   
  Ubytovanie Liptovská Drevenica, Liptov

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.