Ubytovanie na Slovensku

 
Typy ponúkaných izieb:

 • Dvojlôžková
 • Trojlôžková
 • Možnosti stravovania:

 • Vlastné stravovanie
 • Dostupná WiFi
  Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Penzión Korytnačka, Orava:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Penzión Korytnačka, Orava

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Penzión Korytnačka, lokalita Orava

  Ubytovanie Korytnačka, Orava
  Penzión Korytnačka
  (Námestovo - okres Námestovo)
  Lokalita Orava
  (Lokality v okolí - Kysuce, Liptov, Malá Fatra, Vysoké Tatry)
       
  Kapacita ubytovania: 40 lôžok • Nachádzame sa v regióne Chránená krajinná oblasť Horná Orava. Čistý horský vzduch, pramene minerálnych vôd, unikátna príroda chráneného územia je pre Vás výborná možnosť stráviť dovolenku v zdravom prostredí. Či už sa vyberiete v lete chodiť po rôznych turistických chodníčkoch alebo v zime lyžovať - bude to pre Vás nezabudnuteľný zážitok.

 • Nás penzión Vám ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách so samostatným balkónom, s televíznym prijímačom, chladničkou a možnosťu prísteliek. V celom objekte máte možnosť prístupu na internet (wifi, lan). Každá izbá má samostatnú kúpelňu s WC a sprchovacím kútom. Príjemné posedenie i stravu Vám poskytne nová reštaurácia v prenzióne. Máte možnosť si zapožičať bicykle, rybárske potreby, alebo si objednať potápanie s inštruktorom na Oravskej priehrade. V našej novovybudovanej sqashovej hale si môžete zahrať squash alebo wallyball (verzia volejbalu prispôsobená squashovému kurtu). Zapožičame Vám rakety, loptičky aj sieť. (pozrite podstránku fit klub). Na zrelaxovanie Vám ponúkame aj masérske služby. Zmenáreň, taxi službu a parkovanie máme priamo v areáli penziónu.

 • V novej reštaurácii Vám ponúkame príjemné prostredie pre Vaše RODINNÉ OSLAVY, FIREMNÉ AKCIE, SVADBY, STRETNUTIA, kde nebude chýbať PEČENÉ PRASIATKO, pečené kolená a iné špeciality.


 •  
   
  Doplňujúce info
   
 • Pre získanie cien za ubytovanie použite kontaktný formulár.
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.