Ubytovanie na Slovensku
Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

Ubytovanie na Slovensku

www.Ubytovanie-sr.sk

info@ubytovanie-sr.sk

Ubytovanie Apartmán Hubert, lokalita Štiavnické vrchy

Ubytovanie Hubert, Štiavnické vrchy
Apartmán Hubert
(Banská Štiavnica - okres Banská Štiavnica)
Lokalita Štiavnické vrchy
(Lokality v okolí - Pohronie, Kremnické vrchy, Poiplie, Podpoľanie)
    
Kapacita ubytovania: N lôžok • Predstavujeme Vám Poľovnícky apartmán HUBERT v Banskej Štiavnici, ktorý sa nachádza necelých 100 m od Námestia sv. Trojice priamo v historickom centre Banskej Štiavnice.

 • Apartmán je vlastne ideálny prázdninový dom, pozastávajúci z veľkej obývacej - spoločenskej miestnosti zariadenej pohodlnou sedacou súpravou, prírodným nábytkom z masívneho dreva, televíziou so satelitom, CD a MG prehrávačom s rádiom. Spálňa je dvojlôžková s možnosťou prístelku, kuchyňa je vybavená sporákom s keramickou varnou plochou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kompletným kuchynským zariadením. Veľkoryso a luxusne zariadená kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a bidetom uspokojí aj požiadavky náročného klienta. V objekte je možné bezpečné parkovať, v lete možnosť grilovania a vonkajšieho posedenia. Návštevník si môže priviesť aj rodinného zvieracieho miláčika. Po dohode s klientom môže ísť o ubytovanie bez stravy, s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou v rôznych cenových úrovniach.


 •  
   
  Doplňujúce info
   
 • Pre získanie cien za ubytovanie použite kontaktný formulár.
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.