Ubytovanie na Slovensku

 
V zariadení sa dohovoríte:

  Slovensky
  Anglicky
  Nemecky
  Poľsky
  Česky
Dôležité vzdialenosti:

Autobusová zastávka: 0,1km
Autobusová stanica: 2km
Vlaková stanica: 2km
Potraviny: 0,1km
Nákupné centrum: 0,1km
Reštaurácia: 0,1km
Parkovisko: 0km
Typy ponúkaných izieb:

 • Jednolôžková
 • Dvojlôžková
 • Apartmán Family
 • Apartmán Superior
 • Možnosti stravovania:

 • Raňajky
 • Polpenzia
 • Nefajčiarsky objekt
  Zvieratá po dohode
  WiFi zadarmo
  Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Hotel Satelit, Trnavsko:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Hotel Satelit, Trnavsko

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Hotel Satelit, lokalita Trnavsko

  Ubytovanie Satelit, Trnavsko
  Hotel Satelit
  (Piešťany - okres Piešťany)
  Lokalita Trnavsko
  (Lokality v okolí - Dolné Považie, Stredné Považie, Záhorie, Malé Karpaty, Ponitrie)
             
  Kapacita ubytovania: 48 lôžok • Hotel Satelit*** sa nachádza priamo v centre kúpeľného mesta Piešťany. Je situovaný v blízkosti pešej zóny a historického centra, neďaleko kúpeľného ostrova. Vďaka svojej polohe ponúka dobrú dostupnosť pešo alebo dopravnými prostriedkami. Svojím vybavením, službami a polohou uspokojujeme požiadavky širokej klientely od obchodných cestujúcich cez turistov až po organizátorov spoločenských podujatí, školení, seminárov, prezentácií a firemných stretnutí.

 • Hotel Satelit v srdci Piešťan Vám ponúka pohodlie domova v 48 izbách a 4 apartmánoch. Veľká kongresová sála, dve menšie zasadačky, salónik, reštaurácia, kaviareň a wellness centrum vytvárajú predpoklady pre poskytovanie kvalitných služieb prispôsobených potrebám každého hosťa.

 • Priateľská atmosféra a 48 komfortne zariadených izieb Vám garantuje príjemný pobyt v hoteli Satelit. K dispozícií sú aj 2 menšie apartmány FAMILY a 2 apartmány SUPERIOR. Hotel Satelit je tiež ideálny pre obchodných cestujúcich. Bezplatné WIFI Vám zabezpečí kontakt so svetom obchodu.

 • Hotelová reštaurácia poskytuje hosťom možnosť stravovania vo forme polpenzií (raňajky a večere). Raňajky sú servírované formou bohatých bufetov, kde si každý vyberie podľa chuti. Večere sa podávajú vo forme trojchodového menu. Hostia majú na výber z troch hlavných jedál (každý deň iné), z ktorých jedno je vždy bezmäsité. Večere je nutné vopred nahlásiť. Kapacita reštaurácie je 60 hostí. Priestory sú vhodné na usporiadanie osláv a spoločenských podujatí. V letných mesiacoch sa môžete potešiť krásnym výhľadom na mesto Piešťany z terasy, ktorá je prepojená s reštauráciou. Hosťom je k dispozícii aj Pizzéria Apollo s letnou terasou, ktorá sa nachádza v priestoroch hotela. Priamo pod hotelom je novootvorená útulná kaviarnička, ktorá Vám spríjemní dlhé zimné večery.

 • Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko

   
  Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko

   
 • Hotel Satelit ponúka najlepšie služby, aby Vaše stretnutia a rokovania boli úspešné. Všetky miestnosti sú presvetlené denným svetlom a nachádzajú sa na štvrtom poschodí hotela, v tichej časti hotela. Najmodernejšia technické vybavenie: klimatizácia, TV, video/DVD prehrávač, DATA projektor, spätný projektor, projekčné plátno, flipchart, bezdrôtový mikrofón, laserové ukazovadlo, bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet WIFI, nástenky, moderátorsky pultík.

 • Okrem klasických ubytovacích služieb hotel ponúka aj relaxačné pobyty zamerané na zdravie a krásu. Ak máte záujem spríjemniť si obchodné rokovanie, školenie či seminár, vyskúšať si môžete napríklad bahenné zábaly z Mŕtveho mora, saunový svet či rôzne druhy masáží. Na Vašu návštevu sa teší personál Hotela SATELIT. Služby wellness centra sú Vám k dispozícii od pondelka do soboty od 09:00 do 15:00 na objednávku.

 • Hotel Satelit ponúka hosťom možnosť oboznámiť sa s históriou a súčasnosťou Piešťan, navštíviť zaujímavé miesta v okolí, vycestovať za známymi i menej známymi malebnými zákutiami Slovenska. Všetky aktuálne ponuky výletov sú hosťom k dispozícií na recepcií hotela Satelit. V lete sa môžu hostia vybrať na atraktívnu hodinovú plavbu výletnou loďou po rieke Váh a jazere Sĺňava. Plavba začína priamo pod Kolonádnym mostom a môžete počas nej obdivovať biotop a vodné vtáctvo v unikátnej chránenej vodnej oblasti na Vtáčom ostrove a v Ratnovskej zátoke.

 •  Cena
  izba/noc
  Cena
  osoba/noc
  Jednolôžková izba 39 EUR    
  Dvojlôžková izba 53 EUR    
  Apartmán Family 79 EUR    
  Apartmán Superior 119 EUR    
  Prísteľka  12 EUR   
  Doplňujúce info
   
 • Raňajky v cene ubytovania. Cena vrátane DPH, nezahŕňa kúpeľný poplatok (1,10 € na osobu a deň).
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Hotel Satelit
   
  Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko

   
  Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko   Ubytovanie Satelit, Trnavsko

   
  Ubytovanie Satelit, Trnavsko

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.