Ubytovanie na Slovensku

 
Typy ponúkaných izieb:

 • Chata
 • Možnosti stravovania:

 • Vlastné stravovanie
 • Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Chata Winter & Summer, Vysoké Tatry:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Chata Winter & Summer, Vysoké Tatry

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Chata Winter & Summer, lokalita Vysoké Tatry

  Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry
  Chata Winter & Summer
  (Ždiar - okres Poprad)
  Lokalita Vysoké Tatry
  (Lokality v okolí - Pieniny, Spiš, Levočské vrchy)
      
  Kapacita ubytovania: 8 lôžok • Luxusné novopostavené zrubové chaty v nádhernom prostredí, s krásnym výhľadom na skalnaté štíty Belianskych Tatier, Vám nedovolia zabudnúť na Vami prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Chaty sa nachádzajú priamo v horskej dedinke Ždiar : 896 m.n.m., ktorá je situovaná medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Belianske Tatry tvorí 14 km dlhý vápencový hrebeň. Je tou najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier, a preto sa nazýva aj ako "perlou" Tatier.Vašu pozornosť upúta krása vápencových stien so strmými trávnatými svahmi a bohatou vegetáciou, ktoré sú neodolateľne očarujúce v každom ročnom období. Aj vďaka blízkosti jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalísk, ktoré spolu s turistikou a inými športovými aktivitami zaručujú, že tu každý nájde svoj zdroj oddychu v zime alebo v lete, čo mu dodá množstvo pozitívnej energie a nezabudnuteľných zážitkov z dovolenky.

 • Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry

   
  Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry

   
 • Ždiar ako aj blízke okolie svojím návštevníkom ponúka množstvo aktivít a atrakcií, či už športových, tak aj spoznávacích. Lyžovanie: medzi najznámejšie lyžiarske strediská v okolí patria Ski Jezersko-Bachledova dolina, je vzdialené 3 km, vhodné pre náročných, aj menej náročných lyžiarov, ktoré pozostáva zo 6 lyžiarskych vlekov a sedačkovej lanovky. Ski Centrum Strednica vzdialená 3 km, vhodná pre menej náročných a začiatočníkov.Pozostáva z 9 lyžiarskych vlekov. Bežecké lyžovanie: zimná krajina Spišskej Magury tiež ponúka lyžiarsku turistiku na bežkách. Turistika: v okolí Ždiaru si na svoje prídu aj záujemcovia pešej turistiky. Cykloturistika: množstvo nádherných cyklotrás. Agroturistika: možnosť jazdy na koňoch. Štvorkolky: vychutnajte si jazdu na štvorkolkách v krásnom horskom teréne . Jazdy sa organizujú so sprievodom a na svoje si prídu obľúbenci adrenalínových športov. Golf: v okolí sa nachádza profesionálne 18 jamkové ihrisko, verejné 9 jamkové ihrisko a driving range.

 •  Cena
  (objekt/noc)
  Od 7 nocí 80 EUR    
  Od 4 do 6 nocí 85 EUR    
  2 a 3 nocí 100 EUR    
  Zľavy + Doplňujúce info
   
 • Deti do 5. rokov - zdarma (detská postieľka a vanička je k dispozícii). Deti od 5-12 rokov - 5 Euro/ noc.

 • Víkendový pobyt - príplatok 30 Euro. Extra dospelý - 10 Euro / noc. Silvestrovský pobyt od 28.12 - 2.1 - doplatok 80 Euro / chata / noc. Domáce zvieratá -10 Euro / noc. Drevo do krbu - 10 Euro / celý pobyt.
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Chata Winter & Summer
   
  Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry

   
  Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry   Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry

   
  Ubytovanie Winter & Summer, Vysoké Tatry

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.