Ubytovanie na Slovensku

 
Typy ponúkaných izieb:

 • Jednolôžková
 • Dvojlôžková
 • Trojlôžková
 • Apartmán
 • Možnosti stravovania:

 • Raňajky
 • Psom vstup povolený
  Dostupná WiFi
  Recenzie pre toto ubytovanie  Recenzie objektu (0)
  Recenzie zariadenia Penzión Pod Bránou, Vysoké Tatry:

     Close   
  Pridať recenziu pre toto ubytovanie  Pridať recenziu
  Pridať recenziu ubytovania pre Penzión Pod Bránou, Vysoké Tatry

   
  Meno:
  Kontakt:
  Text recenzie:
   Antispam: *     2+2 =          Close   
  Zadajte hľadanú lokalitu (okres, kraj, mesto, región)...:

  Ubytovanie na Slovensku

  www.Ubytovanie-sr.sk

  info@ubytovanie-sr.sk

  Ubytovanie Penzión Pod Bránou, lokalita Vysoké Tatry

  Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry
  Penzión Pod Bránou
  (Poprad - okres Poprad)
  Lokalita Vysoké Tatry
  (Lokality v okolí - Pieniny, Slovenský raj, Nízke Tatry, Levočské vrchy, Spiš)
        
  Kapacita ubytovania: 20 lôžok • Ponúkame celoročné ubytovanie v historickej časti Popradu - Spišskej Sobote, len pár kilometrov od Vysokých Tatier. Penzión je situovaný v blízkosti AquaCity (pešou chôdzou 5 min.), ktorý je vzhľadom na využívaný termálny prameň v celoročnej prevádzke a poskytuje rôzne formy oddychu. Priamo pri penzióne je Sobotské námestie, vhodné na prechádzky a poznávanie historických pamiatok. Za nákupmi a zábavou do centra Popradu je to cca 10-15 min. V susedných uličkách penziónu sa nachádzajú viaceré reštaurácie i obchody s potravinami. Cesta z autobusovej a železničnej stanice trvá pešou chôdzou približne 15 min, prístup je možný aj linkami MHD. Parkovanie troch áut vo dvore, ostatných na ulici, resp. na námestí vzdialenom 50 m. Penzión je otvorený nonstop.

 • Štruktúra ubytovania v penzióne: Jednolôžkové izby, počet izieb 1 + možnosť prístelky. Dvojlôžkové izby, počet izieb 3 + možnosť prístelky. Trojlôžkové izby, počet izieb 1 + možnosť prístelky. Apartmány, počet apartmánov 2, počet izieb v 1 apartmáne 2.

 • Vybavenie jednolôžkovej izby: samostatné sociálne, zariadenie so sprchovacím kútom, TV (17 programov), rádio, chladiaci bar, varná kanvica. Vybavenie dvoj a trojlôžkových izieb: samostatné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, kuchyňský kútik (kuchynský drez, chladnička, varná kanvica), TV (17 programov), rádio. Vybavenie apartmánu: APARTMÁN A - 2/2 + kuchyňka + kúpeľňa, tvoria ho dve dvojlôžkové izby (v jednej je manželská posteľ), kuchyňský kút s chladničkou, elektrickou platňou, varnou kanvicou a samostatné sociálne zariadenie so sprchovým kútom. K vybaveniu patrí ešte 2xTV a rádio. K dispozícii je balkón so sedením. Apartmán má vlastný vchod. Max. počet ubytovaných osôb 4+1 prístelka. APARTMÁN B - 1/2 + 1/2 + spoločenská miestnosť s kuchyňou +kúpeľňa + 2x prístelka. Apartmán B je poschodový, na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa s jedálenským kútom, vstupná chodba a sociálne zariadenie so sprchovým kútom. Na poschodí sú dve dvojlôžkové podkrovné izby s TV, väčšia má manželskú posteľ a možnosť prístelky (2x). K dispozícii je malé posedenie na balkóne pri vstupe. Apartmán má vlastný vchod. Max. počet ubytovaných osôb (vrátane detí) je 6.

 • Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry

   
  Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry

   
   Cena
  (izba/noc)
  1 lôžková izba 16 EUR    
  2 lôžková izba 26 EUR    
  3 lôžková izba 37 EUR    
  Apartmán (pre 4 osoby) 52 EUR    
  Apertmán (pre 4 osoby + 2 prístelky) 62 EUR    
  Prístelka 5 EUR    
  Zľavy + Doplňujúce info
   
 • Dieťa do 3 rokov ubytovanie zdarma bez nároku na lôžko. V prípade dlhodobého pobytu príp. ubytovania väčšej skupiny je možné dohodnúť individuálnu cenu. Mimo sezóny a v týždni 24.12. - 01.01. sú ceny individuálne na základe dohody podľa počtu hostí a strávených nocí (neúčtuje sa celý apartmán).

 • Možnosť dokúpenia raňajok v cene 4 EUR za osobu, príplatok za ubytovanie s "domácim miláčikom" (pes) 5 EUR/noc. Bezplatné pripojenie na internet - WI FI. Spoločenská miestnosť s krbom k dispozícii pre ubytovaných hostí.
 • Kontaktuj ubytovanie

  Po odoslaní formulára s dotazom na ubytovanie Vám ihneď zobrazíme telefónne číslo, email a www stránku ubytovacieho zariadenia. Kontaktné informácie na ubytovanie Vám taktiež odošleme na Váš Email.
   
  Meno: *
  Email:
  Telefon: *
  Dotaz: *
   Antispam: *     2+2 =    

  Fotogaléria ubytovania - Penzión Pod Bránou
   
  Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry

   
  Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry   Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry

   
  Ubytovanie Pod Bránou, Vysoké Tatry

   
  Podobné ubytovanie
  Ubytovanie     


  Pre ubytovateľov

  Pokiaľ ste prevádzkovateľ ubytovania, máte otázky týkajúce sa zverejnenia Vášho zariadenia na našom portáli a neviete si poradiť, prosím kontaktujte nás na:

  Ubytovanie-sr.sk
  info@ubytovanie-sr.sk
  Pre klientov ktorí hľadajú ubytovanie

  Pre vyhľadávanie použite hornú časť stránky. Vybrané ubytovanie môžete kontaktovať použitím dotazového formulára na stránke, alebo použitím kontaktných údajov pre dané ubytovanie.